Все про ЗНО


Про інтернет-ресурс для вчителів і учнів «Яндекс. ЗНО»


         Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 10.01.2014 № 02/02-2031 «Про інтернет-ресурс для вчителів і учнів «Яндекс.ЗНО» відділ освіти, молоді та спорту інформує, що на порталі www.yandex.ua запущено безкоштовний інтернет-ресурс для вчителів і учнів «Яндекс. ЗНО» (http://zno.yandex.ua/). Проект базується на офіційних матеріалах Українського центру оцінювання якості освіти і містить онлайн-тести з усіх навчальних предметів, з яких проводилося ЗНО у 2010-2013 роках (українською та російською мовами).
         Ресурс «Яндекс. ЗНО» може використовуватися як один із елементів підготовки майбутніх абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінювання. Разом з тим наголошуємо, що для успішного проходження ЗНО абітурієнт має засвоїти увесь теоретичний навчальний матеріал, тому основний етап підготовки до ЗНО відбувається за навчальними посібниками для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання відповідно до навчальних програм ЗНО.
         Після засвоєння основного навчального матеріалу учні можуть за допомогою цього ресурсу перевірити свої можливості та орієнтовно визначити результат тестування: скільки часу було витрачено, скільки завдань вирішено правильно, у відповідях на які питання були допущені помилки, скільки балів було б набрано на реальному тестуванні.
        
 
         Про реєстрацію на ЗНО 2014Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 10.01.2014 № 15-569 «Про відправку реєстраційних документів» відділ освіти, молоді та спорту повідомляє, що з 3 січня по 5 березня 2014 року в Дніпропетровському регіональному центрі оцінювання якості освіти (ДпРЦОЯО), до якого територіально відноситься і Запорізька область, триває реєстрація осіб, які мають повну загальну середню освіту або є випускниками навчального закладу системи загальної середньої освіти поточного навчального року та планують вступати до вищих навчальних закладів України, для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні (програма реєстрації знаходиться на сайті ДпРЦОЯО).
Для здійснення реєстрації необхідно поштою надіслати комплект документів до регіонального центру оцінювання якості освіти за адресою: а/с 374, м. Дніпропетровськ, Дніпропетровська область, 49000.
Відповідно до листа Запорізької дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» від 25.12.2013 № 31.21.356  відправити реєстраційні документи можна через будь-яке відділення «Укрпошти» Запорізької області поштовими відправленнями з оголошеною цінністю (лист, бандероль) з описом вкладення та з повідомленням про вручення.
Листівка Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти про реєстрацію на ЗНО 2014

Немає коментарів:

Дописати коментар